strona główna tech-info.pl
strona główna tech-info.pl


Usługi programistyczne

Realizujemy projekty programistyczne na indywidualne zamówienia klientów. Zajmujemy się rozwijaniem działających już systemów, dodawaniem do nich nowych funkcjonalności, wdrażaniem gotowych rozwiązań znajdujących się w naszej ofercie, jak i również tworzeniem aplikacji od podstaw pod wymagania klienta.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania bazodanowego w technologii .NET z wykorzystaniem baz danych MS SQL lub MySQL. Nasze usługi programistyczne obejmują tworzenie aplikacji internetowych dostępnych przez przeglądarkę oraz aplikacji desktopowych. Mamy również bogate doświadczenie w tworzeniu prostych jak i zaawansowanych raportów oraz zestawień do systemów opartych o bazy danych SQL.

Dla naszych realizacji gwarantujemy niski koszt wprowadzania modyfikacji i utrzymania produktu. Dostarczane oprogramowanie dedykowane obejmujemy serwisem przez okres stabilizacji produktu. Duże doświadczenie zdobyte we wcześniejszych projektach gwarantuje najwyższą jakość oraz ogranicza czas i koszt pisania aplikacji.

Oferta:

W ramach usług programistycznych realizujemy również dodatki do Comarch ERP Optima poszerzające jej możliwości i pozwalające klientom zrealizowanie indywidualnych funkcjonalności.

Przykładowe implementacje:

Po więcej informacji na temat naszych usług programistycznych zapraszamy do kontaktu.