strona główna tech-info.pl
strona główna tech-info.pl


drEryk to profesjonalne oprogramownie dla podmiotów leczniczych, tworzone we współpracy z reprezentacyjną grupą lekarzy i jest jedyną aplikacją w Polsce, która uzyskała pozytywną opinię Centrum Monitorowania Jakości w Służbie Zdrowia. O wysokiej jakości drEryka świadczy zdobycie w roku 2008 prestiżowej nagrody „Teraz Polska” dla najlepszego produktu IT.

Program drEryk jest łatwy w obsłudze, pozwala na skrócenie czasu pracy personelu medycznego, podnosi jakość obsługi pacjentów i co bardzo ważne, jest dostosowany do obowiązujących przepisów, błyskawicznie reagując na ich zmiany. Ustawa z dnia 28 kwietnia 2011 r. o systemie informacji w ochronie zdrowia (Dz.Ustaw 2011 nr 113 poz. 657) nakłada z dniem 1 sierpnia 2017 r. na placówki służby zdrowia obowiązek informatyzacji dokumentacji medycznej. Od tego dnia wszystkie podmioty lecznicze będą musiały posiadać system informatyczny umożliwiający tworzenie oraz przechowywanie dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej i drEryk jest właśnie takim systemem.

Program drEryk posiada budowę modułową, dzięki czemu każdy podmiot leczniczy może zamówić tylko te funkcjonalności, które są mu potrzebne, bez względu na to, czy jest to gabinet lekarza rodzinnego, placówka podstawowej opieki zdrowotnej, gabinet internistyczny, czy stomatologiczny.

Moduły systemu drEryk:

Firma TECH-INFO jest autoryzowanym partnerem drEryka i zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i wdrożeniami, świadczy również asystę powdrożeniową.

Zapraszamy do współpracy.