strona główna tech-info.pl
strona główna tech-info.pl


Comarch ERP XT (poprzednia nazwa "iFaktury24") to prosty program przeznaczony dla firm jednoosobowych i mikrofirm. Służy do wystawiania faktur sprzedaży, ale pozwala także na obsługę magazynu, sklepu internetowego oraz prowadzenie księgowej książki przychodów i rozchodów wraz ewidencją VAT. Poza tym, nawet bez wykupionego sklepu internetowego, towary można wystawiać w galerii handlowej "wszystko.pl".

Aplikacja Comarch ERP XT dostępna jest przez przeglądarkę internetową, ma nowoczesny i czytelny interfejs, zaś w obsłudze jest wygodna i intuicyjna. Dane znajdują się na serwerach Comarch, co gwarantuje ich bezpieczeństwo, a użytkownik nie musi pamiętać o wykonywaniu kopii.

Jeżeli firma powierza prowadzenie księgowości biuru rachunkowemu, które pracuje na OPTIMIE i korzysta z pakietu iKsięgowość24, to program Comarch ERP XT otrzymuje do darmowego użytkowania. Internetowa wymiana dokumentów (IWD) jest realizowana poprzez funkcję "Wyślij dokumenty do Księgowego". W innych przypadkach, użytkownik ponosi koszt używania Comarch ERP XT w rocznych lub miesięcznych ratach. Cennik zamieszczamy poniżej.

Przed podjęciem decyzji o zakupie Comarch ERP XT, użytkownik może przetestować oprogramowanie wprowadzając do 10 dokumentów w wersji demo o pełnej funkcjonalności. Aby korzystać z programu wystarczy kliknąć w poniższy obrazek i dokonać prostej rejestracji.