strona główna tech-info.pl
strona główna tech-info.pl


Nowość! ESET Security Pack

Ochrona dla 3 komputerów niezależnie od systemu operacyjnego (Windows, Mac OS X, Linux Desktop) oraz 3 smartfonów z systemem Android, Symbian lub Windows Mobile.


ESET Smart Security

ESET Smart Security 5 to najnowsza generacja pełnego pakietu bezpieczeństwa łączącego ochronę antywirusową i antyspyware z zaporą osobistą i modułem antyspamowym oraz ochroną rodzicielską wraz z całym szeregiem nowych, zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa.


ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus zapewnia ochronę na najwyższym poziomie podczas pracy, korzystania z portali społecznościowych czy gry online. Piąta generacja ESET NOD32 Antivirus oferuje zaawansowaną technologię skanowania i funkcje bezpieczeństwa.


ESET Mobile Security

Kompletna ochrona danych na smartfonie. ESET Mobile Security łączy wyjątkowo skuteczny skaner antywirusowy z zaawansowanym modułem antyspamowym i funkcją anti-theft, gwarantując ochronę w czasie rzeczywistym.


ESET Cybersecurity for Mac OS X

ESET Cybersecurity dla Mac OS X to najskuteczniejsza dostępna ochrona przed potencjalnymi i istniejącymi już zagrożeniami. Chroni między innymi przed atakami wymierzonymi przeciwko użytkownikom korzystającym z BootCamp, Parallels Desktop czy VMWare Fusion. Wykorzystując zaawansowaną technologię heurystyczną ThreatSense®, ESET Cybersecurity zapewnia komputerowi proaktywną ochronę w czasie krytycznych godzin tuż po pojawieniu się nowego zagrożenia. Jest to szczególnie istotne dla użytkowników Maców, gdyż większość zagrożeń jest nowych, co w rezultacie oznacza, że ochrona oparta na samych sygnaturach jest w ich przypadku nieskuteczna.